Светлодарск. Светлодарская общеобразовательная школа I-III ступеней № 11

Світлодарська ЗОШ № 11 розпочала свою роботу в 1977 році у новому типовому приміщенні на 1580 учнів. У школі обладнано 32 навчальних кабінети з усіх предметів, два комп’ютерних класи, 4 майстерні для трудового навчання й обслуговуючої праці, теплицю; спортивний, гімнастичний і тренажерний зали, тир, стадіон; є бібліотека, актова зала на 250 місць, зала для відпочинку; радіовузол; їдальня на 420 місць. Контингент становить 819 учнів – 34 класи, з яких 9 – україномовні. Навчання шести річок у школі організовано з 1986 року і здійснюється на базі дошкільних закладів.
У школі приділяється багато уваги зовнішній естетичній культурі навчальних кабінетів, службових приміщень, зон відпочинку та рекреацій, шкільного двору тощо. Педагогічний колектив, батьки та учні слідкують за тим, щоб оформлення школи відповідало вимогам сучасності та санітарно – гігієнічним нормам. Поточні ремонти шкільних приміщень передбачають створення комфортних умов для навчання та відпочинку школярів.
Навчальні кабінети і класні кімнати мають гарний естетичний вигляд, оснащені необхідним обладнанням. Комп’ютерні класи мають кондиціонери, спеціальні меблі. Педагогами школи проводяться бесіди щодо необхідності збереження шкільного майна, підтримання чистоти та порядку.
Реакційні зони шкільних приміщень оснащені стендами, які несуть багато корисної інформації, постійно обновлюються та удосконалюються.
У школі функціонують виставки «Наш вернісаж», зала художньої творчості учнів, галерея. Живопису, фотолітопис шкільного життя. Стадіон, шкільний двір, ігрові майданчики благоустроєні, мають необхідне обладнання. Школярі доглядають за шкільним садом, клубами, насаджують зелені рослини – дерева, кущі, квіти.
Нас можна знайти: